Kara Para Akladığı İddia Edilen Engin Polat’ın Eski Hâlleri Ortaya Çıktı!

Engin Polat, eşi Dilan Polat’la birlikte kara para akladıkları ve vergi kaçırdıkları iddialarıyla gündemde şu sıralar. Çok değil, bundan birkaç sene öncesine kadar eşi Dilan Polat’la TikTok videosu çeken Engin Polat’ın yıllar içinde değişen hâl ve hareketleri gündem oldu! Detaylara bi’ bakalım…

Dilan Polat ve eşi Engin Polat, kısa süre içerisinde yaşadıkları yükselişle tartışmaların odağı hâline gelmiş; lüks paylaşımlarıyla da eleştiri oklarının hedefi olmuştu.

MASAK’ın haklarında rapor hazırladığı ve savcılığa sunduğu Polat Ailesiyle ilgili yurt dışına çıkış yasağı gelmiş ve malları da dondurulmuştu.

Kara para akladıkları ve vergi kaçırdıkları iddialarıyla gündeme gelen çift hakkında, şu sıralar dört ayrı suçtan soruşturma yürütülüyor.

Hâl böyle olunca çiftin eski paylaşımları ve hâlleri, hatta kısa süre içerisinde değişen hayatları da gündem oldu!

Çok değil, bundan birkaç yıl öncesine kadar normal bir apartman dairesinde oturan ve ortalama bir gelire sahip olan çiftin yaşadığı bu hızlı yükseliş herkesin dikkatini çekti.

Çiftin birkaç yıl içinde sadece hayat standartları değil, hâl ve hareketleri, dış görünümleri de epey değişti. Özellikle de eşinin TikTok videolarında dans eden Engin Polat, hayat standartlarının yükselmesiyle bambaşka biri hâline dönüştü.

Eşinin eski TikTok videolarındaki danslarıyla dikkat çeken Engin Polat, zamanla ağır abi görünümüne büründü ve tabii Instagram’da özlü sözler paylaşmaya başladı…

Engin Polat’ın yaşadığı bu değişim de sosyal medyanın dikkatinden kaçmadı tabii… Bundan birkaç yıl önce eşinin videolarında gördüğümüz Engin Polat profili bambaşkaydı.

Burun estetiği yaptıran Engin Polat’ın ve tabii eşi Dilan Polat’ın lise yıllarında epey farklı göründüğünü biliyorduk zaten…

Yaşam standartlarının yükselmesiyle birlikte kendisinin paylaşımları da değişti ve birtakım özlü sözlerle birlikte daha ‘ağır abi’ gibi görünen bir Engin Polat görmeye başladık karşımızda.

“Meşgul zihinler, memnun kalpler ve kendini bulmuş insanlar asla başkalarının hayatına karışmazlar.” minvalinde sözler paylaşan Engin Bey’in siyahlar içindeki bu sert mizaçlı hâli pek de tanıdık değil.

“İt ürür kervan yürür” diyen, yanında yine kendisi gibi siyah giyimli çalışanlarıyla gezen Engin Polat’ın yanında bir de fotoğrafçı taşıdığını düşünüyoruz. Zira kendisi böyle fantastik videolar paylaşıyor.

Engin Polat’ın bu radikal değişimi gerçekten de şaşkınlık verici. Anlayacağınız sadece bindikleri arabalar ya da evleri değil, hâl ve hareketleri de epey değişti.

Bugün karşımızda bambaşka bir Dilan Polat ve Engin Polat görüyoruz…

Herkes gibi biz de bu işin nereye varacağını merakla bekliyoruz, ne yalan söyleyelim.

Bakalım neler olacak…

Siz Engin Polat’ın değişimi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir