Sıradaki PEPE, SHIB’i Kaçırmamak İçin Bu Balinaları İzleyin!

Kripto para dünyasında her zaman büyük kârlar elde etme olasılığı vardır. Ancak bu belirli bir düzeyde risk almanızı ve piyasa farkındalığı gerektirir. Lookonchain’e göre, 0x778c, 0x2af8 ve cryptopolitan.eth adlarını kullanan üç yatırımcı, iki popüler meme coin olan SHIB ve PEPE’ye erken yatırım yaparak milyonlarca dolar kazandı. Vurgulanan akıllı para adreslerinin üçü de her iki varlığın boğa koşusu sırasında PEPE ve Shiba Inu’ya yatırım yaparak milyonlar kazandı. İşte detaylar…

PEPE ve SHIB ile milyoner oldular

On-chain gözetim kaynağı Lookonchain, her iki varlığın boğa koşusundan hemen önce Shiba Inu (SHIB) ve PEPE’ye yatırım yaparak milyonlarca kâr elde eden üç akıllı para adresine dikkat çekti. Lookonchain, yatırımcıları bu balinalara göz kulak olmaya çağırdı. Akıllı para balinaları, piyasa trendleri konusunda bilgili ve ticaret konusunda deneyimlidir. Bu yatırımcılar, on-chain verilerle kanıtlanmış başarılı yatırım kararları geçmişine sahip yatırımcılar olarak kabul edilir. Piyasa gözlemcileri genellikle bu adresleri yakın gözetim altında tutar.

Lookonchain tarafından vurgulanan bu üç adres bu tanıma uyuyor. Etherscan’dan alınan veriler, ilk adresin Şubat 2021’de SHIB 0,00000001 dolardan işlem görürken 13,5 bin dolar ile 1,31 trilyon SHIB satın aldığını gösteriyor. Adres, boğa koşusunun ortasında tokenları 5,81 milyon dolara sattı. Böylece 5,8 milyon doların üzerinde bir kâr elde etti.

Aynı adres, varlığı çevreleyen heyecan ivme kazanmadan önce 17 Nisan’da PEPE tedarik etmeye başladı. Ardından, 9.815 dolar ile toplam 396,7 milyar PEPE satın aldı. Adres, PEPE varlıklarından 116,8 milyar tokenı 392 bin dolar karşılığında sattı. Şu anda 280 milyar PEPE’ye sahip ve 1,18 milyon dolarlık kârı var.

“Akıllı para” olmayan bir adres de milyonlarca dolarlık kâr elde etti

İkinci adres, Nisan 2021 gibi erken bir tarihte Shiba Inu tedarik etmeye başladı. SHIB yatırımından 3,84 milyon dolar kâr elde etti. Bu adres, bu yılın 19 Nisan’ında PEPE satın almaya başladı. 286 bin dolarla 558,5 milyar PEPE satın aldı. Şu anda PEPE’den 1,34 milyon dolar gerçekleşmemiş kârı var. “cryptopolitan.eth” adına sahip üçüncü adres, Şubat 2021’de ilk adresle aynı anda SHIB satın aldı. Yatırımdan 2,45 milyon dolar kâr elde etti. Bu adres 19 Nisan’da PEPE satın almaya başladı ve 103 bin dolarla 340 milyar PEPE satın aldı. PEPE yatırımından 695 bin dolar kâr elde etti.

Diğer yandan, Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere, dimethyltryptamine.eth olarak bilinen bir yatırımcı, sadece üç hafta önce trilyonlarca PEPE tokenı elde etmek için yalnızca 263 dolar yatırım yaptı. O zamandan bu yana, tokenlerin değeri hızla yükseldi ve varlıklarının bir kısmını sattıktan sonra 3,8 milyon dolar kâr elde etti. Dikkat çekici bir şekilde, dimethyltryptamine.eth hala yaklaşık 9 milyon dolar değerinde varlığı elinde tutuyor. Bu da neredeyse yüzde 5.000.000’luk bir kârı temsil ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir