Gezinomi ve Fly Kıbrıs Hava Yolları Arasında Yeni Anlaşma

Dünyanın birçok noktasına otel ve tur hizmetleri sağlayan Gezinomi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yerli sermaye ile kurulan ilk özel hava yolu şirketi olan Fly Kıbrıs Hava Yolları ile online satış kanalı olan flykhy.com ‘un yönetimi üzerine Temmuz ayında anlaşma imzaladı.

26.07.2023 tarihinde  Concorde Tower Convention & SPA’da gerçekleştirilen Gezinomi ve Fly Kıbrıs Havayolları lansmanında; Gezinomi Genel Müdürü  Deniz Selen Kılıçözgürler ve Fly Kıbrıs Hava Yolları şirket ortaklarından Rauf Denktaş ve Nusret Polat hazır bulundu. Gerçekleşen imza töreninde, Gezinomi Genel Müdürü Deniz Selen Kılıçözgürler’in yaptığı açıklamada; Kuzey Kıbrıs’ta iş birlikleri ve yatırım fırsatları için çalışmalarına devam ettiklerini, sektöre katkı sunacak her türlü iş birliğinde yer almaya devam edeceklerini belirtti.

Haftanın her günü 156 ekonomi ve 12 business class koltuğuyla Türkiye’ye tarifeli seferler yapan  Fly Kıbrıs Havayolları aynı zamanda Lefkoşa Ercan Uluslararası Havalimanı’ndan İstanbul, Ankara, İzmir, Ordu – Giresun, Bodrum ve Trabzon’a direkt ve karşılıklı olarak gerçekleştiriyor. Bu anlaşma ile birlikte, Fly Kıbrıs Havayolu şirketinin web sayfası üzerinden yapılan satışlar 31.12.2025 tarihine kadar Gezinomi aracılığıyla gerçekleştirilecek olup, bu tarihe kadar bilet almak isteyen misafirler, Gezinomi web sitesi, Gezinomi acenteleri ve Fly Kıbrıs Havayolları web sitesi üzerinden biletlerini satın alabilecekler.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir